Gromada.info
портал об'єднаних громад України
Пошук громади: Всі громади
Дмитро (Семенівська ОТГ) 25.04.2018

Чи можна додати новий розділ в правому куті сайту, щоб в ньому було розміщення інформації, як в розділі НОВИНИ. Тобто, щоб все йшло по датах тобто по чергово, а не кожна новина окремим файлом Завчасно дякую!!

Адміністрація порталу 25.04.2018

Доброго дня.

Так, це можливо. Для цього в меню адміністратора "Модулі" Вам потрібно увімкнути "Додатковий шаблон новин right". Після цього в бічному меню з'явиться розділ "Події", який працює по принципу розділу "Новини". Назву розділу Ви можете змінити на власний розсуд.

P.S. Відтепер на нових шаблонних дизайнах є можливість додавати статті/новини на будь-яку текстову сторінку. Для переходу на новий дизайн скористайтесь пунктом меню адміністратора "Модулі"

Аліса Г. 04.04.2018

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна на сайті створити опитування? Чи це робиться посилання на гугл форми?

Адміністрація порталу 04.04.2018

Доброго дня, Аліса. Так, на сайті працює модуль онлайн-опитувань, який можна включити через меню адміністратора - розділ "Модулі"

Віктор Михайлович Кір\'ян 04.04.2018

На сайті Глобинської ОТГ (www.gromada.org.ua Глобинський р-н, Полтавська обл.) не реалізована можливість подання електронних петицій. Який термін займе налаштування на сайті роботи "Системи електронних петицій". Що потрібно зробити від нашої міськради. З повагою, депутат Глобинської міськради Кір'ян В.М.

Адміністрація порталу 04.04.2018

Доброго дня, Вікторе Михайловичу.

Адміністратор сайту Вашої ОТГ має можливість самостійно активовувати модулі через Меню адміністратора в розділі "Модулі". На даний момент систему електронних петицій для Вашого сайту не активовано. Даний модуль почне працювати одразу після того, як адміністратор сайту внесе необхідні зміни через адміністративну панель

Василь 28.03.2018

Як зробити посилання в офіційному документі на документ який скасовує його дію. Це в вкладці "Офіційні документи". Дякую за відповідь.

Адміністрація порталу 28.03.2018

Доброго дня. До документу в системі документообігу можна прикріпляти декілька файлів (основний документ, додатки, списки поіменних голосувань тощо). У Вашому випадку в один з додатків можна прикріпити документ, що скасовує дію основного. 

В майбутніх оновленнях до форми редагування документу ми додамо поле з текстовим редактором, де Ви зможете вписати той текст, який будете вважати за потрібне, в тому числі і посилання.

Сергій А.С 23.11.2017

підкажіть як зробити автоматичну привязку новин з фейсбуку на сайт громади https://www.facebook.com/profile.php?id=100016996006110

Адміністрація порталу 23.11.2017

Доброго дня. Імпорт новин із фейсбуку на сайт функціонал даного проекту не передбачає. Експорт новин з сайту на фейсбук передбачено через кнопку "Поділитись".

Але фейсбук надає можливість додавання новини на сайт шляхом вставки спеціального коду віджету. Ознайомитись із документацією та переглянути приклади віджету можна за посиланням https://developers.facebook.com/docs/plugins/embedded-posts.

Ми не рекомендуємо вставляти новини на сайт таким чином! Така новина не буде індексуватись пошуковою системою, Ви не зможете її відобразити на головній сторінці в блоці "Останні новини", програми, які зчитують RSS-стрічку Вашого сайту не зможуть побачити текст такої новини.

Задати запитання